Hailey Bieber është një modele amerikane e cila është mjaft e suksesshme edhe si personazh televiziv.

22 vjeçarja në vitin 2018 është martuar me yllin kanadez të muzikës, këngëtarin Justin Bieber me të cilin paraqiten vazhdimisht mjaft të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Ajo në secilën paraqitje të saj, e dëshmon se është një femër atraktive, duke treguar arsyen pse i ka marrë zemrën Justin Bieberit, i cili është mjaft i dashur për miliona fansa gjithandej nëpër botë.

Madje së fundmi në një fotografi të postuar nga Hailey, në Instagram, ajo u shfaq përplot stil dhe elegancë duke paraqitur figurën e një femra me ‘klasë’ dhe mjaft joshëse. 

Shpërndaje artikullin në: