Pas koncertit të mbajtur më datë 3 qershor në Tiranë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka vendosur të kalojë disa momente relaksi.

Ka qenë vet ajo që e ka ndarë me fansat këtë vendim, përmes disa fotografive që ka postuar në rrjetin social “Instagram”.

E veshur me bikini ngjyrë portokalli, Rita shfaqet në super formë dhe mjaft seksi.

Shpërndaje artikullin në: