Bebe Rexha ndahet nga ish-i dashuri
Bebe Rexha po ndihet e sigurt dhe vetvetja. Këngëtarja shqiptare publikoi këngën …
Aktorja Olta Gixhari
Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik. Aktorja u …
Lufta në Izrael, Selena Gomez njofton largimin nga rrjetet sociale
Selena Gomez përmes llogarisë personale në Instagram ka bërë të ditur se po …
Dua Lipa me 82.5 milionë paund, artistja e dytë më e pasur në Britani
Këngëtari i njohur Harry Styles për të dytin vit rradhazi është emëruar …
Madona ngatëron flamurin suadez me ate danez
Mediat suedeze spekulojnë se për cfarë arsye Madonna ka bërë një gabim …
Nora Istrefi
Nora Istrefi, edhe përkundër viteve të shumta prezente në skenën muzikore, vazhdon …
Madonna ndahet nga i dashuri 23-vjeçar
Madonna u nda me Andrew Darnell pas 5 muajsh lidhje. Ylli 64-vjeçar …
Autoritetet turke arestojnë këngëtaren Gülşen, për një shaka në koncert
Një këngëtare e njohur turke u arrestua pasi një prokuror i Stambollit …
Veliaj i uron 27-vjetorin Dua Lipës: Ylli që shkëlqen më fort. Jemi shumë krenarë për ty
Këngëtarja e njohur botërore dhe shqiptare, Dua Lipa, sot mbush 27 vjeç. …
Policia vë në pranga të dashurin e Rihanna-s
Reperi ASAP Rocky u arrestua të mërkurën në aeroportin e LAX-it teksa …

0 comments

You must be logged in to post a comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.