Bukuroshja Angela Martini aktualisht është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu.

Çifti po shijojnë muajin e mjaltit vetëm një muaj pas celebrimit të martesës së tyre.

Në rrjetet sociale, dyshja kanë publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet, ku shfaqen bashkë dhe më të dashuruar se kurrë.

Angela ka qenë ajo e cila së fundmi ka sjell një video me skena mjaft ‘të nxehta’ për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram

Në videon në fjalë, bukuroshja nga Shkodra shfaq gjoksin e saj atraktiv, gjersa vë në pah edhe linjat e lakmueshme të trupit.

E njëjta, ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj të shumtë në numër.

Aktualisht, çifti ndodhen në Northen Island të Seychelles, në Afrikën e Lindore.

Shpërndaje në