Pasi që Philippe Coutinho shkoi te Barcelona, dera për Antoine Griezmann është mbyllur në këtë klub.

Sulmuesi francez që është te Atletico Madridi, kërkohet qe një kohë të gjatë nga Manchester United.

Por Barcelona ishte ajo që ishte futur në mes për 26-vjeçarin.

Sipas ‘Daily Mirror’, francezi vazhdon bisedimet me klubin anglez, por ai kërkon një pagë prej 22 milionë euro.

Tek Atletico Madridi e dinë që ta mbajnë lojtarin është shumë e vështirë.

Klauzolës së tij mbetet 100 milionë euro për klubet që i dëshirojnë shërbimet e tij.

Los Colchoneros mendojnë ta mbajnë dhe do të bëjnë gjithçka.

United mbetet favorit nëse vendos të ndryshojë skuadër lojtari.

Shpërndaje në