Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të performojë këngën zyrtare të Kampionatit Botëror që fillon në Rusi.

Sot është publikuar kënga e cila është në bashkëpunim me aktorin Will Smith dhe Nicky Jam.

Kënga titullohet “Live it up”.

Shpërndaje artikullin në: