Këngëtari i njohur Harry Styles për të dytin vit rradhazi është emëruar ylli i ri më i pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën moshës 30-vjeç.

Pasuria e tij është 175 milionë paund, ndërsa një pjesë të madhe të parave ai i bashkoi për dy vite rradhazi në turneun e tij “Love On Tour”, i cili i solli 508 milionë paund.

Harry gjithashtu ështëfigura kryesore e marës së njohur “Guçi”, përmes së cilës ka fituar 8 milionë paund.

Në vend të dytë rendit këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e cila zotëron pasurinë marramendëse prej 82.5 milionë paund, sipas “Heat’s Rich List”, për tu ndjekur nga pas nga Niall Horan me 60.4 milionë paund, ish-anëtari i grupit muzikorë “Onë Direction” Liam Payne me 49.4 milionë paund dhe Zayn Malik me 38.5 milionë paund.

Shpërndaje artikullin në: