Detaji që shtoi dyshimet

Jennifer Lopez ka ndezur thashethemet se është fejuar me Ben Affleck pasi është fotografuar me një unazë të madhe diamanti në dorën e majtë. Këngëtarja 52 vjeçare u pa duke blerë mobilje me vajzën e saj 14-vjeçare, Emme, në Culver City, Los Angeles.

Padyshim që duket se do të ketë ndryshime të mëdha në jetë për Jennifer dhe aktorin Affleck, pasi blenë muajin e kaluar një rezidencë masive 50 milionë dollarëshe. Prona prej 20,000 metrash katrorë ndodhet në lagjen luksoze Bel Air në Los Angeles.

Kujtojmë që Lopez dhe Affleck u ribashkuan në prill 2021 pasi këngëtarja e “Dance Again” i dha fund fejesës së saj me Alex Rodriguez. Lopez dhe Aflleck u lidhën për herë të parë dy dekada më parë por u ndanë në vitin 2004.

Shpërndaje në