Anëtarët e grupit babastars, Getoar Selimi dhe Majk, sot kanë lansuar këngën e re, të cilës i kanë realizuar edhe videoklip.

Ky nuk është bashkëpunimi i tyre i parë, pasiqë ata kishin sjellur edhe këngën “Ajo” e cila ishte shndërruar në hit.

Pritet qe edhe kënga e re të jetë e suksesshme, pasi që dy janë mjaft të pëlqyer nga publiku.

Shpërndaje në