Një ngjarje e rëndë ka tronditur Peshkopinë mesditën e sotme.

Raportohet se djali i cili sapo ishte kthyer nga Anglia ka vrarë nënën dhe babanë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Llixhave të Peshkopisë.

Viktima janë Flamur Sela, 55 vjeç dhe bashkëshortja e tij, Zeqimete Sela.

Ndërsa mësohet se autor i krimit është djali i tyre Qemal Sela, 25 vjeç, i cili është arrestuar në kohë rekord nga policia.

Shpërndaje në