Rita ka publikuar këngën e re.

Derisa po pritet për daljen e videoklipit të këngës, në rrjetet sociale po shpërndahet e po lavdërohet mjaft shumë kënga e re e këngëtares me prejardhje shqiptare.

‘Let you love me’ është kënga e katërt nga albumi më i ri i Ritës dhe e fundit e publikuar para daljes së albumit në nëntor, shkruan Gazeta Express.

Fansat kanë vetëm fjalë të mira për këngën e re e madje thonë se mund t’ia kalojë hitit “Anywhere” për nga suksesi.

Kënga me videoklip në kanalin zyrtar të Ritës në Youtube pritet të dalë sot në orët e pasdites.Shpërndaje në