Vizitori i një kopshti zoologjik në Kinë është frikësuar nga tigri i kafazit, që provoi t’i hidhej sipër.

Derisa po qëndronte prapa xhamit, kafsha ka nisur të ecte ngadalë dhe më pas kërceu në përpjekje për ta kapur, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund të shihni reagimin e tij, teksa u largua edhe pse nuk kishte rrezik se mund të sulmohej.

Shpërndaje në