Bleona Qereti ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për publikun shqiptar. Por, bukuroshja po vazhdon të jetë temë e rubrikave rozë të mediave tona.

Kohët e fundit e kemi parë teksa publikon në rrjetet sociale nga më të ndryshmet – prej me veshje të thjeshta, provokative dhe deri ato nudo. Por, së fundi bukuroshja ka befasuar të gjithë me foton e fundit të publikuar në llogaritë personale në rrjetet sociale.

Ajo ka zgjedhur të vizitojë një ndër xhamitë më të famshme në Emiratet e Bashkuara Arabe, “Sheikh Zayed Mosque”. “Vetëm drita mund ta shpëtoj errësirën!!! Jini drita e jetës suaj dhe e njerëzve rreth jush”, ka shkruar ndër të tjerash Bleona në Instagram.

Shpërndaje artikullin në: