Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediat rozë.

Abigail ndiqet nga më tepër se 8 milionë ndjekës në Instagram, numër është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.

Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seri dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.

Shpërndaje artikullin në: