Tika Camaj, e cila tashmë po bën një karrierë të suksesshme si modele, vite më parë ka qenë pjesë e taekuondosë, madje ka fituar edhe tituj në këtë sport.

Por tashmë bukuroshja 31-vjeçare po korr suksese në një tjetër fushë dhe është tërësisht e fokusuar në modelim.

Tika Camaj është gjithashtu mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku regjistron më shumë se 430 mijë fansa në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë dhe trupin perfekt të Tikës.

Së fundmi Tika ka publikuar disa fotografi, ku ekspozon format e saj trupore me një fustan të ngushtë me lule.

Shpërndaje në