Modelja 37-vjeçare Caroline Bittencourt është hedhur në det për të shpëtuar dy qenushët e saj, por fatkeqësisht nuk ka arritur të dalë më.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Sao Paulo, gjatë një stuhie që përfshiu të gjithë vendin.

Bashkëshorti i Caroline Bittencourt, Jorge Sestini tentoi të shpëtonte 37-vjeçarjen, por doli nga deti dy orë pasi u hodh në ujë, pa mundur të bëjë gjë, pasi ajo ishte mbytur.

Trupi i 37-vjeçares u gjet në det pasditen e së hënës dhe u tërhoq jashtë.

Caroline u hodh në det pasi u përpoq të shpëtonte dy qenushët e saj që kishin rënë në ujë.

Qenushët ranë në det për shkak të një stuhie.

Në anije ndodheshin vetëm Caroline, bashkëshorti i saj dhe qentë.

Shpërndaje në