Kosovarja Era Istrefi  23 vjeçare së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam janë artistët që do ta këndojnë himnin e Kampionatit Botëror 2018 që do të mbahet në Moskë.

, do të jetë zëri i këtij kampionati botëror, duke bashkëpunuar me një artistë ndërkombëtarisht të njohur si Will Smith, e duke u renditur në mesin e artistëve si Shakira, Jennifer Lopez, Anastacia e Jason Derulo.

Shpërndaje në