Ka shpëtuar për mrekulli shoferi i një mjeti në Llogara, makina e të cilit është përmbysur në orët e para të mëngjesit të së mërkurës.

Sipas pamjeve, makina ka dalë nga rruga duke u batuar, dhe ka pasur vetëm dëme materiale. Mësohet se drejtuesit të mjetit i është dhënë ndihma e parë nga policia dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shpërndaje në