Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Lexo më shumë

Arti muzikor i kultivuar në familjen Hoxha, i filluar para shumë viteve me Doruntinën, po vazhdon me një sukses të jashtëzakonshem me Doniken, vajzen e  lindur në vitin 2001 në Munih të

Lexo më shumë

Viti që sapo lamë pas do të cilësohet si viti më i errët për industrinë më të madhe të kinemasë. Akuzat për ngacmime seksuale nga emra të njohur si producenti Harvey Weinstein, Louis Szekely

Lexo më shumë
10 April 2020

Facebook

Facebook Pagelike Widget