Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila po e zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, di se si të jetë në qendër të vëmendjes, përcjell “Zeri.info”.

Lexo më shumë

Dua Lipa ka arritur shifrën 2 milionë përsa i përket albumeve të shitura në të gjithë botën.

Lexo më shumë

Këngëtarja Rita Ora do të performojë në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë.

Lexo më shumë

Bleona Qereti ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për publikun shqiptar. Por, bukuroshja po vazhdon të jetë temë e rubrikave rozë të mediave tona.

Lexo më shumë

Talentet më të ndritshme të Evropës shtrihen shumë përtej kufijve të kontinentit. Lista vjetore e revistës “Forbes”, “30 Under 30” përfshin yllin e popit Dua Lipa, aktorin e famshëm të Hollywoodit,

Lexo më shumë

Pornostarja Stormy Daniels ishte paguar 130 mijë Dollarë nga Donald Trump për të heshtur në lidhje me aferën e tyre seksuale në vitin 2006,

Lexo më shumë

Bukuroshja Angela Martini aktualisht është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu.

Lexo më shumë

Masa 10, rrumbullakësia 137 centimetra, pesha 11 kg – tre operacione dhe 75 mijë sterlina të shpenzuara për të realizuar ëndrrën e saj: të ketë një gjoks për rekord.

Lexo më shumë