Bleona Qereti ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për publikun shqiptar. Por, bukuroshja po vazhdon të jetë temë e rubrikave rozë të mediave tona.

Lexo më shumë

Talentet më të ndritshme të Evropës shtrihen shumë përtej kufijve të kontinentit. Lista vjetore e revistës “Forbes”, “30 Under 30” përfshin yllin e popit Dua Lipa, aktorin e famshëm të Hollywoodit,

Lexo më shumë

Pornostarja Stormy Daniels ishte paguar 130 mijë Dollarë nga Donald Trump për të heshtur në lidhje me aferën e tyre seksuale në vitin 2006,

Lexo më shumë

Bukuroshja Angela Martini aktualisht është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu.

Lexo më shumë

Masa 10, rrumbullakësia 137 centimetra, pesha 11 kg – tre operacione dhe 75 mijë sterlina të shpenzuara për të realizuar ëndrrën e saj: të ketë një gjoks për rekord.

Lexo më shumë

Roberta Carluccio është një model dhe instruktore e fitnesit, por përveç palestrës, ajo gjithashtu e do futbollin.

Lexo më shumë

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Lexo më shumë

Arti muzikor i kultivuar në familjen Hoxha, i filluar para shumë viteve me Doruntinën, po vazhdon me një sukses të jashtëzakonshem me Doniken, vajzen e  lindur në vitin 2001 në Munih të

Lexo më shumë