Lindsey Pelas është një nga modelet më bombastike që keni parë.Ajo  ka vendosur t’i çmend të gjithë ndjekësit e saj me një foto super të nxehtë.

Pas koncertit të mbajtur më datë 3 qershor në Tiranë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka vendosur të kalojë disa momente relaksi.

Lexo më shumë

Modelja e njohur Kim Kardashian do të jetë mysafire në Shtëpinë e Bardhë pasditen e të mërkurës.

Lexo më shumë

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka performuar sonte në Kiev,para finales së ndeshjes  në Champions League Liverpool dhe Real Madrid (video e plotë)

Lexo më shumë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është bërë së fundmi subjekt i një artikulli të publikuar nga BBC.

Lexo më shumë

Rita Ora dhe Kosovare Asllani ,dy kosovaret të cilët kanë aritur suksese të jashtëzakonshme në arenën ndërkombëtare, janë takuar në Gjermani ku kanë bërë një foto të përbashkët.

Lexo më shumë

Ylli televiziv Kim Kardashian ka ndarë disa çaste të shkëlqyera me fëmijët e saj, North dhe Saint.

Lexo më shumë

Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila po e zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, di se si të jetë në qendër të vëmendjes, përcjell “Zeri.info”.

Lexo më shumë

Dua Lipa ka arritur shifrën 2 milionë përsa i përket albumeve të shitura në të gjithë botën.

Lexo më shumë

Këngëtarja Rita Ora do të performojë në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë.

Lexo më shumë