Lazio është në rrugë të mirë për të nënshkruar me anësorin e majtë të mbrojtjes, shqiptarin Riza Durmishi për vetëm 6.5 milion euro

Lexo më shumë

Tifozët e Kombëtares braziliane nuk e kanë kapërdirë barazimin e skuadrës së tyre kundër Zvicrës të dielën në Kupën e Botës,

Lexo më shumë

Mesfushori i RB Salzburgut, Valon Berisha, pritet t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore te Sampdoria të enjten,

Lexo më shumë

Ditën e nesërme starton Kampionati Botëror i futbollit “Rusi 2018” dhe gjithçka do nisë me ndeshjen Rusi-Arabi Saudite në orën 17:00

Lexo më shumë

Klubi kampion i Europës, Real Madrid ka njoftuar përmes një komunikate të shkurtër për shtyp se është zgjedhur tashmë zëvendësuesi i Zinedine Zidane.

Lexo më shumë

Në varrezat e qytetit të Prishtinës i jepet lamtumira e fundit legjendës së futbollit, Fadil Vokrri

Lexo më shumë

Kosovarja Era Istrefi  23 vjeçare së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam janë artistët që do ta këndojnë himnin e Kampionatit Botëror 2018 që do të mbahet në Moskë.

Lexo më shumë

Atleti shqiptar i kërcimit së gjati, Izmir Smajlaj shpallet kampion i “Kampionatit të Shteteve të Vogla Europiane”.

Lexo më shumë